Roubenka nabízí pohodové ubytování na kopci v klidné části Kryštofova Údolí – ideální jak pro rodinu s dětmi tak páry či malé skupinky přátel, které hledají především soukromí a klid v blízkosti přírody. Novinkou je sauna a relaxační místnost s dechberoucím výhledem do okolí. 

 

Roubenka poskytuje ubytování ideálně pro 8 osob (maximální kapacita je 10 osob). 


Roubenka nenabízí pobyt se psy a jinými domácími mazlíčky a také není určena pro oslavy a párty. V celém objektu se nesmí kouřit.

V roubence

 • Srdcem domu je prostorná světnice s obývací částí, krbovými kamny a vybavenou kuchyní. Ze světnice vedou dveře na venkovní zastřešenou terasu s posezením a výhledem na zahradu a okolí. Dopoledne se zde můžete vyhřívat na slunci a naopak odpoledne se tu před ním schovat.

 • Novinkou je sauna a relaxační místnost s úžasným výhledem do okolí. Zde můžete svému tělu dopřát blahodárné účinky finské sauny, odpočinout si, zklidnit se a odreagovat, posílit svoji imunitu a srdce, zregenerovat svaly po tréninku.
   
 • V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a samostatné wc.
   
 • V horním patře jsou 4 samostatné pokoje zařízené v jednoduchém stylu pro svěží čistý vzhled a především dostatek místa.

  Jeden pokoj s velkou manželskou postelí, vedle pak pokoj s menším dvoulůžkem (140x200), dále pokoj se 4 lůžky (zde je vyvýšená postel - 2 lůžka nad sebou a také samostatná postel s výsuvnou přistýlkou), poslední pak malý dětský pokojík s rozkládacím lůžkem (160x200), který najde případně využití jako hernička.
   
 • V patře je druhá koupelna se sprchovým koutem, vanou a wc.
   
 • K dispozici na vyžádání cestovní postýlka včetně lůžkovin pro nejmenší (a i nočník tu máme).

Vybavení roubenky

Najdete zde snad vše, co budete potřebovat: v kuchyni je velká lednička, myčka, varná deska, trouba, rychlovarná konvice, toustovač, základní koření a samozřejmě nádobí. Pro ranní šálek je tu kávovar na jednoduchou přípravu kávy a k tomu lahodná zrnková káva. Samozřejmostí jsou osušky, ručníky, utěrky, povlečení. V případě potřeby možnost využít pračku a sušičku. V celé chatě je wi-fi.

 

Co u nás ale nenajdete: televize a mikrovlná trouba, to nejsou naše „kamarádky“.

Další info

 • Zahrada -  malé ohniště, část zahrady možno využít jako hřiště na fotbálek či jiné aktivity, dětské pískoviště, venkovní skluzavka ve svahu, houpačky. 
   
 • Pro kola a kočárky máme v roubence prostornou technickou místnost pro uskladnění sportovního vybavení.
   
 • K dispozici na vyžádání sportovní kočár Chariot na náročnější výlety v okolí.

Parkování

 • Parkování je přímo u chalupy (3- 4 parkovací místa)
   
 • V zimním období, pokud napadne hodně sněhu. je příjezd náročnější. Doporučujeme sněhové řetězy nebo parkovat na velkém obecním parkovišti.